Kimler Online

Şu anda 143 ziyaretçi çevrimiçi

 

Gastronometro’nun ilham veren mutfak ürünleri Metro’da satışta
(0 - CDAJAXVOTE_VOTE_COUNT)
Yazar alisar   
Salı, 14 Ağustos 2018 12:03

Metro Türkiye, mutfak kültürünün gelişimine katkı sağlamak ve şeflerin potansiyelini ortaya çıkarmak amacıyla kurduğu gastronomi keşif platformu Gastronometro’nun ilham veren dokunuşlarını lezzet tutkunları ile buluşturuyor.

Gastronometro’nun şeflerin dünyasından mutfak teknikleri videolarında kullandığı mutfak ürünleri artık Metro Güneşli mağazasında.

Türk gastronomisine yatırımlarını kesintisiz sürdüren Metro Türkiye, Gastronometro mutfağında şeflerin kullandığı mutfak ekipmanlarından oluşan ürün serisini Güneşli mağazasında satışa sundu. Yaklaşık 100 çeşit ürünün yer aldığı seri, kendinizi çok özel hissettiğiniz “fine dining” restoranların sunumlarında kullanılan renkli özel tabaklardan tütsüleme makinesine, mutfakta çok sık kullanılan krema torbasından yapay havyar aparatına kadar çeşit çeşit üründen oluşuyor.

Halen Güneşli Metro mağazasında yer alan, zamanla daha da zenginleştirilecek olan Gastronometro mutfak ekipmanlarının gelecekte Metro mağazalarındaki Gastronometro köşeleriyle tüm mağazalarda yer alması planlanıyor.Takım halinde ya da tek olarak satın alınabilen ürünler, gastronomi profesyonellerine ilham vermeye devam edecek. Belirli aralıklarla yenilenecek ürün gamında, tasarımcıların özel ürünlerini de sergileyen Metro Türkiye, Gastronometro’nun ağırladığı farklı ülkelerden master şeflerin seçkilerine de yer ayıracak. Gastronometro şefleri tarafından ilham veren tekniklerin anlatıldığı ve satılan birçok ürünün kullanıldığı videolar, sosyal medya hesaplarının yanı sıra mağaza içinde bulunan Gastronometro köşesinde de lezzetseverlere, gastronomi öğrencilerine ve şeflere kendilerine has teknikler geliştirmenin yolunu gösterecek.

 

 

 

Tüm Ayrıntılarıyla Yeni Patent Kanunu

adres_kitap

Patentle Kazanmak Kitabı ÇIKTI!