Kimler Online

Şu anda 243 ziyaretçi çevrimiçi

 

Marka Haberleri
İMAR BARIŞI ÇALIŞTAYI - DEDEMAN İSTANBUL GAYRETTEPE

 

Gayrimenkul Hukuku Enstitüsü ve Sivaslı Sanayici İşadamları Grubu Derneği tarafından “Tüm Yönleriyle İmar Barışı Çalıştayı” Dedeman İstanbul Gayrettepe’de yapılacak.

 

Devamını oku...
 
TÜBİTAK'tan Denizcilik Sektörüne Ar-Ge Projeleri Başvurusu Daveti

TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal, denizcilik sektörünün araştırma, geliştirme ve yenilik alanındaki ihtyaçlarına yönelik istişare etmek ve sektör paydaşlarının TÜBİTAK’tan beklentilerini alarak karşılıklı işbirliği imkânlarını daha üst seviyelere taşıyabilmek amacıyla Deniz Ticaret Odası Meclis Salonunda düzenlenen İstişare Toplantısına katıldı.

Devamını oku...
 
SAHRA IŞIK MARKA OLDU

Survivor’ın sevilen ismi Sahra Işık 3. kez katıldığı yarışmada gösterdiği performans ile bir kez daha gönülleri fethetti.

Devamını oku...
 
Balda Rekolte Düşebilir

Arıcılar, uzun süren yağışların bal üretimini düşürmesinden endişe ediyor.

Devamını oku...
 
Gıda İhracatında Japonya Hamlesi

 

Akdeniz Su Ürünleri ve Hayvansal Mamuller İhracatçıları Birliği Başkan Vekili Ali Can Yamanyılmaz, “Japonya 127 milyon nüfusa sahip bir ülke. Bu rakam gıda sektörümüz için büyük potansiyel. Bu potansiyeli değerlendirmek üzere ihracatçılarımızı Japonya’daki alıcılarla bir araya getirecek, Türk gıda ürünlerimizi Tokyo’da sergileyeceğiz” dedi.

Devamını oku...
 
İMAR BARIŞI ÇALIŞTAYI HİLTON GARDEN INN BEYLİKDÜZÜ

“Tüm Yönleriyle İmar Barışı Çalıştayı” Hilton Garden Inn Beylikdüzü’nde yapıldı.

Devamını oku...
 
Ziyafet Çiğköfte Kurucuları Akıncı Kardeşlerin Hikayesi

Türkiye genelinde 600’den fazla bayiye sahip, çiğ köfte sektörünün önemli markalarından Ziyafet Çiğköfte kurucuları Akıncı Kardeşlerin ilham veren başarı hikayesi oldukça ilgi çekici.

 

Devamını oku...
 
Antep Peyniri ve Antep Muskası da artık tescilli!

Gaziantep Ticaret Borsası (GTB), Gaziantep’in geleneksel lezzetlerinden Antep Muskası ve Antep Peyniri için coğrafi işaret tescil belgesini alarak, bu alandaki tescilli ürün sayısını 8’e çıkardı. GTB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı, “Şehrimizin geleneksel lezzetlerini yaşatmak ve geleceğe taşımak istiyoruz” dedi.

Devamını oku...
 
Tüm Yönleriyle İmar Barışı Çalıştayı

Gayrimenkul Hukuku Enstitüsü ve Esenyurt Sanayici İşadamları Derneği tarafından “Tüm Yönleriyle İmar Barışı Çalıştayı” Hilton Garden Inn Beylikdüzü Otel’de yapılacak.

Devamını oku...
 
“KORSAN VE KOPYANIN YAŞANDIĞI GÜNÜMÜZDE, ORİJİNAL YARATIMLAR MARKALAŞIP KORUNMALI”

 

 

Ünlü yapımcı Timur Savcı ile dizi ve film sektörünü hakkında bir söyleşi yaptık. Büyük projelere imza atan TİMS’i konuştuk.

Devamını oku...
 
Teremyağ Gurme Kaymaklı’ya Ödül

Teremyağ Gurme Kaymaklı, Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü (iTQi) tarafından, mükemmel tat ve kalitedeki yiyecek ve içeceklere verilen ‘Üstün Lezzet Ödülü’nü ilk defa 2015 yılında almıştı.

Devamını oku...
 
Japon heyet: Rize Çayı Ülkemizde Sevilen Marka

JAPONYA’nın Türkiye Büyükelçisi Akio Miyajima, Rize Valisi Erdoğan Bektaş’ı ziyaret etti.

Devamını oku...
 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sayfa 1 - 237

 

 

Tüm Ayrıntılarıyla Yeni Patent Kanunu

adres_kitap

Patentle Kazanmak Kitabı ÇIKTI!