Kimler Online

Şu anda 84 ziyaretçi çevrimiçi

 

Fuarlar
Bu Fuarda “Lezzetin Teknolojisi” Sergileniyor

11.Uluslararası Ekmek, Pasta Makineleri, Dondurma, Çikolata ve Teknolojileri Fuarı IBATECH ANKARA 2017, 09 Mart-12 Mart tarihleri arasında bu kez Ankara’da düzenlenecek.

Devamını oku...
 
Amerika'nın Kapıları Türk Markaları İçin Açılıyor

New York, Ny The Javıts Center'da düzenlenecek International Franchise Expo bu yıl 25.si düzenlenecek. Medyafors Fuarcılık, 15-17 Haziran’da düzenlenecek fuarın Türkiye’deki tek temsilcisi oldu.

Devamını oku...
 
Franchise Sektörünün Devleri Bu Fuarda Buluşuyor

Profesyonel sistemin bir parçası olmak için geri sayım başladı Franchise ve Markalı Bayilik sisteminin tüm oyuncularını tek bir çatı altında buluşturan Bayim Olur musun Fuarı, kendi işinin patronu olmak ve bunu yaparken daha az riskle daha fazla kazanç elde etmek isteyenlerin birinci tercihi…Devamını oku...
 
Gıda ve ambalaj sektörleri İstanbul'da Buluşuyor


Giderek artan dünya nüfusuna paralel olarak daha fazla gıda üretimine ihtiyaç duyuluyor. Önümüzdeki 40 yıl içinde dünya nüfusunun 9 milyara ulaşması beklenirken; gıda üretiminde de geçirilen 10.000 yılın toplamından daha fazlasına ihtiyaç duyulacağı öngörülüyor.


Devamını oku...
 
Gıda ve ambalaj sektörleri Buluşuyor


Gıda ve ambalaj sektörlerini biraraya getiren 24. Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı - WorldFood Istanbul ve 31. Uluslararası Ambalaj, Paketleme ve Gıda İşleme Teknolojileri Fuarı - Ipack Turkey; 1-4 Eylül’de İstanbul Fuar Merkezi’nde.

Devamını oku...
 
Gıda ve Gıda Bileşenleri Endüstrisinin Büyük Buluşması

Global düzeyde 40 milyar dolar ekonomik büyüklüğe sahip gıda ve gıda bileşenleri endüstrisini, İstanbul’da bir araya getirecek olan Fi Istanbul 2016 Gıda Bileşenleri Fuarı, 4 Mayıs Çarşamba günü kapılarını açacak.

Devamını oku...
 
Bakan Yılmaz: Gıda İhracatımız 10 Yılda Yaklaşık 3 Kat Artış Gösterdi

Uluslararası Ekmek, Pasta Makineleri, Dondurma, Çikolata ve Teknoloji Fuarı'nın (IBATEACH) açılışını gerçekleştiren Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, gıda sanayi ihracatında 2005-2014 döneminde ciddi bir artış yaşandığını söyledi.

Devamını oku...
 
Perakende devleri YZB 2016’da Bir Araya Geliyor

Perakende sektörünün on binlerce paydaşını bir araya getiren Uluslararası Yerel Zincirler Buluşuyor Konferansı ve Fuarı’nın (YZB) 8’incisi, 13-14 Nisan tarihlerinde yapılacak. Yerli ve yabancı birçok firmanın desteğiyle Haliç Kongre Merkezi’nde kapılarını aralayacak olan YZB 2016’nın ana gündem konusu, ‘perakendede verimlilik’ ve ‘yarını iyi kullan’ fikirlerinden hareketle “Verimlilik” olacak.

Devamını oku...
 
Türkiye’nin En Lezzetli Buluşması, 23 Mart’ta Başlıyor

Ev Dışı Tüketim Tedarikçileri Derneği’nin (ETÜDER), CNR Holding işbirliği ile bu yıl 4.’sünü gerçekleştirileceği Ev Dışı Tüketim Gıda Ürünleri, Sarf Malzemeleri, Ekipmanları, Üreticileri ve Tedarikçileri Fuarı (EDT EXPO), 23-26 Mart 2016 tarihleri arasında, CNR EXPO’da gerçekleştirilecek.EDT EXPO’da Fuarda profesyonel mutfak şefleri ve gastronomi bölümü öğrencilerinin takımlar halinde katılacağı Gastrobosphorus Patısserie, Local Chef ve Üniversiteli Şefler Yarışıyor adlı üç ayrı yarışma gerçekleştirilecek.

Devamını oku...
 
Türk Gıda ürünleri Japonya'da Yoğun İlgi Gördü

Türk gıda ihracatçıları, Japonya’ya ihracatlarını arttırmak için 8-11 Mart 2016 tarihlerinde Foodex Japan 2016-41. Uluslararası Gıda ve İçecek Fuarı’na 40 firma ile katıldı.
Chiba kentinde düzenlenen Foodex Japan 2016-41. Uluslararası Gıda ve İçecek Fuarı'na 40 firma ile çıkartma yaptı.

Devamını oku...
 
Gıda ve Gıda Bileşenleri Endüstrisi İstanbul’da Buluşuyor

Asya ve Avrupa’nın gelişmiş gıda bileşenleri endüstrisinin ortak buluşma noktası Fi Istanbul 2016, 4-6 Mayıs’ta İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenleniyor. Bugüne kadar portfolyosuna 500.000’den fazla kişiyi katmayı başaran Fi İstanbul,  sektör için milyarlarca Avroluk iş hacmi oluşturdu.

Devamını oku...
 
23. Uluslararası Gıda ve İçecek Fuarı Açıldı

23. Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı, Antalya EXPO Center'da kapılarını açtı. Fuar, 13 Şubat tarihine kadar açık kalacak. 23. Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı (ANFAŞ Food Product), Antalya Expo Center'da kapılarını açtı.


Devamını oku...
 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 Sonraki > Son >>

Sayfa 1 - 7

 

 

Tüm Ayrıntılarıyla Yeni Patent Kanunu

adres_kitap

Patentle Kazanmak Kitabı ÇIKTI!