Kimler Online

Şu anda 96 ziyaretçi çevrimiçi

 

Winport sayesinde artık internetten para kazanmak çok kolay ve hızlı.
(0 - CDAJAXVOTE_VOTE_COUNT)
Yazar cumhur akbulut   
Salı, 04 Mart 2008 16:26
Yakın zamana kadar internetten para kazanmak veya internete reklam vermek
çok karmaşık bir işti. Teknoloji her geçen gün geliştiği için internet ülkemizde de çok güçlü bir kazanç kaynağı oldu. Bu kazanç kaynağının günümüzdeki en iyi ve güvenilir örneklerinden biri olan winportu, winport Ar-Ge Bölümü Müdürü  Sayın A. Cumhur AKBULUT'a soruyoruz.
Winport nedir ve sistemi nasıl çalışır?
Cumhur AKBULUT: Winport ismindende anlaşılacağı gibi kazanç portalı anlamına gelmektedir. Winport sitemi öncelikle  www.winport.com.tr adresine girilerek üyeliğin gerçekleştirilmesi ile başlar.
Kullancı adı  ve şifre girildikten sonra  reklamı yayınlamak istediğiniz siteler veya yayınlatmak istediğiniz siteler winport sistemine  girilir. Sitemizin tasarımı kulanıcı için çok kolay ve anlaşılır olduğu için rahatlıkla dilediği işlemi hızlı bir biçimde gerçekleştirebilir.
winporttan nasıl para kazanılır?
Cumhur AKBULUT: Winport sisteminden para kazanmak kolay ve hızlıdır. Web sitenizin içerik sayfalarında yayınlayacağınız reklam linklerine veya bannerlarına, kullanıcılarınız tarafından yapılan her tıklama başına ödeme yapılır.
Ödemeler site sahiplerine nasıl ve ne zaman yapılır?
Cumhur AKBULUT: Ödemeler sistememizde reklam başına belirtilen oranlar dahilinde sizin hesabınızda biriktirilir ve 100 YTL 'ye ulaştığınızda üyelik kaydında vermiş olduğunuz hesap numarasına havale ve EFT yapılır.
Winport kullanıcıları  istatik ve raporlara nasıl ulaşır?
Cumhur AKBULUT: Winport kullanıcıları cok kolay anlaşılır bir kullanıcı sayfasına sahiptirler. Bu sayfanın içine girdiklerinde raporlar bölümünden hangi gün ne kadar tıklanmış, ne kadar kazanç olmuş, geçmiş ödeme bilgileri gibi detaylara kolaylıkla ulaşabilir.
Herkes winporttan reklam yayınlatabilir mi?
Cumhur AKBULUT: Sadece ülkemizin değer yargılarına karşı olan ve ahlaki değerlerimizi zedeleyen siteler ve reklamlar haricinde herkes www.winport.com.tr reklamını güvenli ve hızlı bir biçimde yayınlatabilir.
winportun diğer reklam sitelerine göre avantajları varmıdır?
Cumhur AKBULUT: www.winport.com.tr öncelikle karmaşık bir yapıya sahip değildir. Geri ödemelerimizde ve reklamlarımızda hız güvenilirlik maksimum düzeydedir.
Röp: Onur İNAN
Salı, 04 Mart 2008 16:31 tarihinde güncellendi
 

 

 

Tüm Ayrıntılarıyla Yeni Patent Kanunu

adres_kitap

Patentle Kazanmak Kitabı ÇIKTI!