Makaleler

YERLİ ÜRETİM GOJIBERRY

İtimat Palet Orman Ürünleri Metal Turizm Tarım Sanayi ve Ticaret A.Ş’den Aliye ALTINIŞIK ile ürünleri ve fuarı konuştuk.

 

 

Devamını oku...
 
“Yeni çıkacak olan Sınai Mülkiyet yasasının bizi daha çok koruyacağına inanıyoruz”


Kaçkar Dağları’nın eşsiz ve doğal ürünlerinin lezzetini İstanbul’daki müşterilerinin hizmetine sunan Kaçkar Pide, 13 yıldır kalitesinden taviz vermeden çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Firma sahibi Oktay Tüylüoğlu ile gazetemiz adına keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Devamını oku...
 
Sivaslılar İstanbul’u Etkiliyor


‘Hiç tanımadığı halde sırf hemşeri olduğumuz için sofrasını paylaşan, iş veren, işini destekleyen, birbirine dayanak olan o kadar hemşeri tanıdım ki… Bu hemşerilerimizin en önemli özelliği diyebilirim’

Devamını oku...
 

 

Kimler Online

Şu anda 145 ziyaretçi çevrimiçi

 

İlklerin Firması Papağan Kuruyemiş
(0 - CDAJAXVOTE_VOTE_COUNT)

 Kuruyemiş sektöründe kalitesiyle ve ürün çeşitlerindeki seçeneklerle kaliteli hizmet veren Papağan Kuruyemiş, istikrarını koruyarak aynı zamanda başarılı atılımlarla rotasında ilerlemeye devam ediyor.

Çöp poşeti, Keeper sistemi ve dergisiyle sektöründe ilklerin öncüsü olan Papağan Kuruyemiş’in Genel Müdürü Mustafa Beledin, “Dünya geneline bakıldığında ülkemiz kuruyemiş konusunda çok çeşitliliğe sahip ayrıca en kaliteli ürünlerin üretildiği ülkelerden bir tanesi. 

 

Bu bağlamda bizim amacımız, hem Türkiye hem dünya çapında bir marka oluşturup, işi sektörleştirmek ve bu sektörü büyütmektir” diyor. 

 

Papağan Kuruyemiş marka olma yolunda başarılar kaydetti. Bu bilinci ve gelişimi neye borçlu?

 

Kuruyemiş sektöründe marka olma yolunda adımlar atan bir firmayız. Marka olarak tüketicilere en kaliteli ürünü tüketmeleri için hizmet verme amacındayız. Ürünlerimiz olan kuruyemiş bizim doğamızda, özümüzde, kültürümüzde olan bir gelenek ve alışkanlık. Biz ürünümüze, markamıza ne kadar değer veriyorsak ürünümüzü alan tüketicimize de o kadar değer veriyoruz. Bu noktadan başladığımız yolculukta bugüne kadar yaptığımız bütün işlemlerde, tüketicinin bizi alan insanların özel ve ayrıcalıklı insanlar olduğunu düşünerek iyi ürünler sunmaya çalıştık. Ürünlerimizin yüzde 100’e yakın kısmının Türk topraklarından çıkan doğal, hormonsuz, hijyenik ürünler olarak doğadan çıktığı gibi sunuyoruz.

 

 

 

 

 

Anket Marka

Hangi Sınai Mülkiyet Hizmetinden Faydalandınız
 

Tüm Ayrıntılarıyla Yeni Patent Kanunu

adres_kitap

Marka Olun...

Tescilli Markaların Koruma Süresi ve Yenileme Nasıldır?
Tescilli markanın koruma süresi başvuru tarihinden itibaren on yıldır. Bu süre onar yıllık dönemler halinde sonsuz sayıda yenilenebilir. Koruma süresi sona eren marka, sahibinin veya onun yetkili kıldığı vekilin talebi halinde yenilenir. Yenileme talebinin yapılması koruma
Devamını oku...
 
Marka Devri Nedir? Nasıl Gerçekleştirilir?
Marka devri; markanın tescil edildiği mal veya hizmetlerin tamamı veya bir kısmı üçüncü şahıslara devredilmesidir. Mahkeme kararının sonucu olan devir hariç markanın devri yazılı olarak yapılır ve devir sözleşmesi taraflarca imzalanır. Markalar siciline kaydedilmeyen devir, üçüncü kişilere karşı marka hakkı olarak ileri sürülemez.

Devamını oku...
 
Marka Hakkına Tecavüz Halleri ve Uygulanacak Cezalar Nelerdir?
a) Markanın tescil kapsamına giren aynı veya benzeri mal veya hizmetlerle ilgili olarak, tescilli markayı, benzerini ve halk üzerinde tescilli marka ile karıştırılma ihtimali olan herhangi bir işaretin tescilli markanın itibarından dolayı haksız avantaj elde edecek veya
Devamını oku...
 

Patentle Kazanmak Kitabı ÇIKTI!