Kimler Online

Şu anda 177 ziyaretçi çevrimiçi

 

9. Gıda ve İçecek Ürünleri Fuarı Bursa' da
(0 - CDAJAXVOTE_VOTE_COUNT)
Tüyap tarafından düzenlenen Bursa 9. Gıda ve İçecek Ürünleri, Gıda İşleme, Paketleme, İçecek Teknolojileri, Unlu Mamuller Teknolojileri ve Mağaza Market Ekipmanları Fuarı (GIDA-GIDA-TEK 2010) ile Otel, Restoran,
Kafe Ekipmanları Fuarı (HOREKA 2010) açıldı. Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde çok sayıda davetlinin katılımıyla açılan fuarda, yurt içi ve dışından yaklaşık 100 firma ve temsilcisi, ürünlerini sergiliyor.

Gıda sektöründe gerçekleştirdiği üretim değerleriyle bölge ve ülke ekonomisinde önemli paya sahih olan Bursa'daki firmaların yoğunlukta olduğu fuara, gıda sektöründe en çıkan Ankara, Balıkesir, Çanakkale, İzmir, Kayseri ve Muğla gibi çok sayıda ile ile Balkanlar ve Ortadoğu'dan on binlerce ticari heyetin gelmesi bekleniyor.

Ekmek, pasta, soğuk ve sıcak içecek, ambalaj, temizlik ürünleri, otel, restoran ve kafelerin ihtiyaç duyacağı her türlü ekipman ve donanımlar ile en son teknoloji ürünlerin kullanıcıların beğenisine sunulduğu fuar, 25 Nisanda sona erecek.

Fuarda stant açan yufkacı Bahtiyar Şen, geçen yıl yapılan gıda fuarına da katıldığını belirterek, “4 gün süren fuarda 10 bin gözleme yapmıştık. Bu fuarda hedefimiz 10 bini geçmek. Ziyaretçi yoğun olursa 10 bini geçeriz” dedi.
 

 

 

Tüm Ayrıntılarıyla Yeni Patent Kanunu

adres_kitap

Patentle Kazanmak Kitabı ÇIKTI!