Makaleler

YERLİ ÜRETİM GOJIBERRY

İtimat Palet Orman Ürünleri Metal Turizm Tarım Sanayi ve Ticaret A.Ş’den Aliye ALTINIŞIK ile ürünleri ve fuarı konuştuk.

 

 

Devamını oku...
 
“Yeni çıkacak olan Sınai Mülkiyet yasasının bizi daha çok koruyacağına inanıyoruz”


Kaçkar Dağları’nın eşsiz ve doğal ürünlerinin lezzetini İstanbul’daki müşterilerinin hizmetine sunan Kaçkar Pide, 13 yıldır kalitesinden taviz vermeden çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Firma sahibi Oktay Tüylüoğlu ile gazetemiz adına keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Devamını oku...
 
Sivaslılar İstanbul’u Etkiliyor


‘Hiç tanımadığı halde sırf hemşeri olduğumuz için sofrasını paylaşan, iş veren, işini destekleyen, birbirine dayanak olan o kadar hemşeri tanıdım ki… Bu hemşerilerimizin en önemli özelliği diyebilirim’

Devamını oku...
 

 

Kimler Online

Şu anda 158 ziyaretçi çevrimiçi

 

'Little Caesars' İzmirlilerle Buluşuyor!
(1 - CDAJAXVOTE_VOTE_COUNT)
Little Caesars, eşsiz pizza lezzetini İzmir’e taşıyor. Little Caesars, açılışa özel tüm pizza çeşitlerinde 'Nefis Kenar' lezzetini ücret farkı almadan uyguluyor.
1959 yılında ABD - Detroit'de kurulan ve bugün tüm dünyaya yayılmış 3500 restoranı bulunan Little Caesars; orijinal pizza lezzetini, İstanbul ve Ankara’dan sonra şimdi de İzmirlilerin eşsiz damak zevkine sunuyor.

1996 yılından bu yana Çelebi Holding çatısı altında Türkiye’de özgün lezzetleri ve zengin menüsü ile fark yaratan Little Caesars’ın bugün 68 restoranı bulunuyor. Little Caesars, Karşıyaka Girne Caddesi’ndeki ilk restoranında, açılışa özel tüm pizza çeşitlerini ‘Nefis Kenar’ lezzeti ile birlikte sunuyor.

Birbiri ardına Buca–Şirinyer, Bornova–Manavkuyu, Alsancak ve Karşıyaka’da olmak üzere İzmir’in 4 ayrı noktasında hizmet verecek olan Little Caesars, menüsüne de çok yakında Ege’ye özel lezzetler katmaya hazırlanıyor.
 

 

 

Anket Marka

Hangi Sınai Mülkiyet Hizmetinden Faydalandınız
 

Tüm Ayrıntılarıyla Yeni Patent Kanunu

adres_kitap

Marka Olun...

Tescilli Markaların Koruma Süresi ve Yenileme Nasıldır?
Tescilli markanın koruma süresi başvuru tarihinden itibaren on yıldır. Bu süre onar yıllık dönemler halinde sonsuz sayıda yenilenebilir. Koruma süresi sona eren marka, sahibinin veya onun yetkili kıldığı vekilin talebi halinde yenilenir. Yenileme talebinin yapılması koruma
Devamını oku...
 
Marka Devri Nedir? Nasıl Gerçekleştirilir?
Marka devri; markanın tescil edildiği mal veya hizmetlerin tamamı veya bir kısmı üçüncü şahıslara devredilmesidir. Mahkeme kararının sonucu olan devir hariç markanın devri yazılı olarak yapılır ve devir sözleşmesi taraflarca imzalanır. Markalar siciline kaydedilmeyen devir, üçüncü kişilere karşı marka hakkı olarak ileri sürülemez.

Devamını oku...
 
Marka Hakkına Tecavüz Halleri ve Uygulanacak Cezalar Nelerdir?
a) Markanın tescil kapsamına giren aynı veya benzeri mal veya hizmetlerle ilgili olarak, tescilli markayı, benzerini ve halk üzerinde tescilli marka ile karıştırılma ihtimali olan herhangi bir işaretin tescilli markanın itibarından dolayı haksız avantaj elde edecek veya
Devamını oku...
 

Patentle Kazanmak Kitabı ÇIKTI!