Makaleler

YERLİ ÜRETİM GOJIBERRY

İtimat Palet Orman Ürünleri Metal Turizm Tarım Sanayi ve Ticaret A.Ş’den Aliye ALTINIŞIK ile ürünleri ve fuarı konuştuk.

 

 

Devamını oku...
 
“Yeni çıkacak olan Sınai Mülkiyet yasasının bizi daha çok koruyacağına inanıyoruz”


Kaçkar Dağları’nın eşsiz ve doğal ürünlerinin lezzetini İstanbul’daki müşterilerinin hizmetine sunan Kaçkar Pide, 13 yıldır kalitesinden taviz vermeden çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Firma sahibi Oktay Tüylüoğlu ile gazetemiz adına keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Devamını oku...
 
Sivaslılar İstanbul’u Etkiliyor


‘Hiç tanımadığı halde sırf hemşeri olduğumuz için sofrasını paylaşan, iş veren, işini destekleyen, birbirine dayanak olan o kadar hemşeri tanıdım ki… Bu hemşerilerimizin en önemli özelliği diyebilirim’

Devamını oku...
 

 

Kimler Online

Şu anda 92 ziyaretçi çevrimiçi

 

Alıştığınız lezzet Ceres, şimdi yeniden Türkiye' de...
(0 - CDAJAXVOTE_VOTE_COUNT)

Çerez

 

Farklı tatlardaki meyvelere ulaşmak artık çok kolay çünkü alıştığınız lezzet Ceres, şimdi yeniden Türkiye’de...

Paya Gıda, yine sürpriz tatlar getirmeye devam ediyor, şimdi de farklı meyve tatlarından oluşan karışık ve bol vitaminli Ceres’in Türkiye distribütörlüğünü aldı.

 

Güney Afrika’dan gelen Ceres’in geçmişi aslında 1923’te başlamış ve 1980’den beri ünü Afrika, Avrupa ve Asya ülkelerine kadar yayılmış durumda. Dünyanın birçok yerine yayılmış bu ürünün Türkiye Distribütörlüğü’nü alan Paya Gıda’nın da amacı, tamamen meyve özlü bu ürünü Türkiye’de sağlıklı beslenmeye özen gösteren herkese ulaştırmak.Tamamen doğal olan Ceres’in içinde hiçbir katkı, koruyucu madde ve şeker bulunmamaktadır. Secrets of the Valley, Ananas, Litchi, Mango, Medley Of Fruits, Cranberry&Kiwi olmak üzere Türkiye’de şimdilik 6 değişik tatların geldiği Ceres’i tadanlar, bu meyve suyunun farkını hemen anlayacaklar. Çünkü herbir meyve suyunun kendine has farklı bir tadı, karışımı ve faydası bulunmaktadır.

Secrets of Valley: Dağ kirazı, elma, kuş üzümü ve kırmızı üzümün mükemmel karışımından oluşur, bağışıklık sisteminizi güçlendirecek doğal bir detoks içeceğidir.

Ananas: Sizi tropikal cennetlere götürecek müthiş bir lezzetin yanında mükemmel bir c vitamini kaynağı sağlıyor.

Litchi: Kendine has lezzetiyle eşsiz bir lezzet, C vitamini ve potasyum ile mükemmel bir anti-oksidan.

Mango: Tropikal lezzetin yanısıra mükemmel bir betakaroten, potasyum, lif ve c vitamini kaynağı, eşsif bir anti-oksidan kaynağı.

Medley of Fruits: Guavanın baştan çıkarıcı lezzeti, ananasın müthiş tadı, papayanın zengin aroması, mangonun kadifemsi kıvamı, passion fruit meyvesinin kendine özgü burukluğunu tek bir bardakta sunuyor.

Cranberry & Kiwi: İki farklı tropik tadını tek bir karışımla size sunuyor. Kiwi mükemmel bir c vitamini, magnezyum, potasyum ve lif kaynağı sağlarken Cranberry de yine c vitamini, beta-karoten ve anti-oksidan içermektedir.

Farklı tatları içerken vücudunuzun vitamin ihtiyacınıda keyifli bir şekilde sağlayacaksınız. Tüm bunların yanısıra Ceres, kokteyleriniz içinde mükkemmel hazır lezzetler sunuyor.

Ceres ürünleri çok yakında tüm market ve şarküterilerde yerini alacak. Ayrıca www.paya.com.tr adresinde de hemen güvenli bir şekilde sipariş verebilir bu eşsiz, vitaminli meyvelerden oluşan tatları istediğiniz adrese getirtebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Anket Marka

Hangi Sınai Mülkiyet Hizmetinden Faydalandınız
 

Tüm Ayrıntılarıyla Yeni Patent Kanunu

adres_kitap

Marka Olun...

Tescilli Markaların Koruma Süresi ve Yenileme Nasıldır?
Tescilli markanın koruma süresi başvuru tarihinden itibaren on yıldır. Bu süre onar yıllık dönemler halinde sonsuz sayıda yenilenebilir. Koruma süresi sona eren marka, sahibinin veya onun yetkili kıldığı vekilin talebi halinde yenilenir. Yenileme talebinin yapılması koruma
Devamını oku...
 
Marka Devri Nedir? Nasıl Gerçekleştirilir?
Marka devri; markanın tescil edildiği mal veya hizmetlerin tamamı veya bir kısmı üçüncü şahıslara devredilmesidir. Mahkeme kararının sonucu olan devir hariç markanın devri yazılı olarak yapılır ve devir sözleşmesi taraflarca imzalanır. Markalar siciline kaydedilmeyen devir, üçüncü kişilere karşı marka hakkı olarak ileri sürülemez.

Devamını oku...
 
Marka Hakkına Tecavüz Halleri ve Uygulanacak Cezalar Nelerdir?
a) Markanın tescil kapsamına giren aynı veya benzeri mal veya hizmetlerle ilgili olarak, tescilli markayı, benzerini ve halk üzerinde tescilli marka ile karıştırılma ihtimali olan herhangi bir işaretin tescilli markanın itibarından dolayı haksız avantaj elde edecek veya
Devamını oku...
 

Patentle Kazanmak Kitabı ÇIKTI!