Kimler Online

Şu anda 91 ziyaretçi çevrimiçi

 

Aroma Sial 2006 Dünya Gıda Fuarında
(0 - CDAJAXVOTE_VOTE_COUNT)
Kuruluşundan bu yana sektörüne yön veren gıda şirketlerinden Aroma, yurtiçi yatırımlarının yanı sıra yurt dışı çalışmalarına da devam ediyor. Dünya Markası olma yolunda hızlı adımlarla ilerleyen Aroma, iki yılda bir Paris’te yapılan dünyanın en önemli ve prestijli gıda fuarlarından biri olan SIAL 2006 ‘ya katılacak.
Aroma, 22-26 Ekim 2006 tarihleri arasında Fransa’nın Paris şehrinde yapılacak olan SIAL 2006’ya kalite anlayışı ve yeni ürünleri ile damgasını vurmaya hazırlanıyor.

Aroma, dünya standartlarında üretilen ürünlerinin kalitesi ve çeşitliliği ile Aroma markasını tanıtımının yanı sıra, ülke tanıtımına da katkıda bulunmak amacındadır.

Türkiye’nin en büyük, Avrupa ve dünyanın önde gelen meyve konsantresi ve püresi üreticisi ve ihracatçısı olan Aroma, beş gün boyunca dünya gıda sektörüne ve bu alandaki sektör profesyonellerine ev sahipliği yapacak olan SIAL 2006’da ihracat potansiyelini arttırmayı sektördeki yeni açılımları takip etmeyi, müşteri taleplerini gözlemlemeyi ve yeni ürünlerinin dünya pazarında tanıtımını yapmayı hedeflemektedir.
 

 

 

Tüm Ayrıntılarıyla Yeni Patent Kanunu

adres_kitap

Patentle Kazanmak Kitabı ÇIKTI!