Kimler Online

Şu anda 285 ziyaretçi çevrimiçi

 

Gıda ve ambalaj sektörleri Buluşuyor
(0 - CDAJAXVOTE_VOTE_COUNT)


Gıda ve ambalaj sektörlerini biraraya getiren 24. Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı - WorldFood Istanbul ve 31. Uluslararası Ambalaj, Paketleme ve Gıda İşleme Teknolojileri Fuarı - Ipack Turkey; 1-4 Eylül’de İstanbul Fuar Merkezi’nde.


Gıda ve ambalaj sektörlerini bir araya getiren 24. Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı - WorldFood Istanbul ve 31. Uluslararası Ambalaj, Paketleme ve Gıda İşleme Teknolojileri Fuarı - Ipack Turkey; 1 - 4 Eylül 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi, CNR Expo’da gerçekleştirilecek. WorldFood Istanbul 2016 ve Ipack Turkey 2016; T. C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın himayesinde, T. C. Ekonomi Bakanlığı, Türkiye Gıda ve İçecek Sanayi Dernekleri Federasyonu (TGDF) ve bağlı derneklerin, TÜGİDER, PAKDER ve KOSGEB’in desteğiyle yapılacak.
70 bin metrekarelik fuar alanında 6 salonda, 600’den fazla katılımcı firmanın ürün, hizmet ve teknolojilerini 16 bini aşkın ziyaretçiyle buluşturması bekleniyor. Fuarların açılışı, 1 Eylül 2016 Perşembe günü saat 12.00’de İstanbul Fuar Merkezi, CNR Expo’da düzenlenecek törenle gerçekleştirilecek.Gıda ve ambalaj sektörlerini bir araya getiren 24. Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı - WorldFood Istanbul ve 31. Uluslararası Ambalaj, Paketleme ve Gıda İşleme Teknolojileri Fuarı - Ipack Turkey; 1 - 4 Eylül 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi, CNR Expo’da gerçekleştirilecek. WorldFood Istanbul 2016 ve Ipack Turkey 2016; T. C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın himayesinde, T. C. Ekonomi Bakanlığı, Türkiye Gıda ve İçecek Sanayi Dernekleri Federasyonu (TGDF) ve bağlı derneklerin, TÜGİDER, PAKDER ve KOSGEB’in desteğiyle yapılacak.
70 bin metrekarelik fuar alanında 6 salonda, 600’den fazla katılımcı firmanın ürün, hizmet ve teknolojilerini 16 bini aşkın ziyaretçiyle buluşturması bekleniyor. Fuarların açılışı, 1 Eylül 2016 Perşembe günü saat 12.00’de İstanbul Fuar Merkezi, CNR Expo’da düzenlenecek törenle gerçekleştirilecek.dunya.com

 

 

 

Tüm Ayrıntılarıyla Yeni Patent Kanunu

adres_kitap

Patentle Kazanmak Kitabı ÇIKTI!