Kimler Online

Şu anda 248 ziyaretçi çevrimiçi

 

Amerika'nın Kapıları Türk Markaları İçin Açılıyor
(0 - CDAJAXVOTE_VOTE_COUNT)

New York, Ny The Javıts Center'da düzenlenecek International Franchise Expo bu yıl 25.si düzenlenecek. Medyafors Fuarcılık, 15-17 Haziran’da düzenlenecek fuarın Türkiye’deki tek temsilcisi oldu.

 

International Franchise Expo, yüzölçümü, nüfusu ve ekonomisi ile dünyanın en büyük ülkelerinden biri olan ABD 1.5 trilyon dolarlık franchise hacmi ile 2 trilyon dolarlık dünya franchise söktöründe önemli bir yer tutuyor.

Franchise sisteminin ana vatanı olan ülke yaklaşık 1.500 marka, 760.000 franchise ve 18 milyonluk franchise istihdamı ile dünyanın bir çok yerinden marka ve yatırımcının dikkatini çekiyor.

Bu kapsamda, dünyanın ve ülkenin en büyük franchise fuarı olan New York International Franchise Fuarı (IFE) Türk markaları için önemli fırsatlar sunuyor.

“Amerika’nın Kapıları Türk Markalarına Açılıyor” sloganıyla girişimde bulunan Medyafors Fuarcılık, 15-17 Haziran 2017’de NEW YORK THE JAVITS CENTER’ da düzenlenecek International Franchise Expo’nun Türkiye’deki tek yetkili temsilcisi oldu. Her sektörden, 120 ülkeden, 450’yi aşkın markanın katıldığı, girişimcilere ve markalara fırsatlar sunan fuarın bu yıl 25. si düzenlenecek. Uluslararası Franchise Derneği IFA’nın desteklediği fuar 3 gün boyunca yatırımcılar ve markalara yüz yüze görüşme imkânı sunmakta. Ayrıca fuar süresince gerçekleştirilecek olan atölye çalışmaları ve seminerler ile markalar ve yatırımcılar profesyoneller ile buluşacak.

 

 

 

Tüm Ayrıntılarıyla Yeni Patent Kanunu

adres_kitap

Patentle Kazanmak Kitabı ÇIKTI!