Makaleler

YERLİ ÜRETİM GOJIBERRY

İtimat Palet Orman Ürünleri Metal Turizm Tarım Sanayi ve Ticaret A.Ş’den Aliye ALTINIŞIK ile ürünleri ve fuarı konuştuk.

 

 

Devamını oku...
 
“Yeni çıkacak olan Sınai Mülkiyet yasasının bizi daha çok koruyacağına inanıyoruz”


Kaçkar Dağları’nın eşsiz ve doğal ürünlerinin lezzetini İstanbul’daki müşterilerinin hizmetine sunan Kaçkar Pide, 13 yıldır kalitesinden taviz vermeden çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Firma sahibi Oktay Tüylüoğlu ile gazetemiz adına keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Devamını oku...
 
Sivaslılar İstanbul’u Etkiliyor


‘Hiç tanımadığı halde sırf hemşeri olduğumuz için sofrasını paylaşan, iş veren, işini destekleyen, birbirine dayanak olan o kadar hemşeri tanıdım ki… Bu hemşerilerimizin en önemli özelliği diyebilirim’

Devamını oku...
 

 

Kimler Online

Şu anda 143 ziyaretçi çevrimiçi

 

30 Yemek Blogger’ın İftar Menüsü
(0 - CDAJAXVOTE_VOTE_COUNT)

Master Chef Özlem Mekik ve 30 Ünlü Yemek Bloggerı SuperFresh Tarifleriyle İftar Sofralarınıza Lezzet Katıyor!

Geniş ürün yelpazesine sahip ve Türkiye’nin lider dondurulmuş gıda markası SuperFresh, Ramazan ayında sevdikleri için lezzetli sofralar hazırlamak isteyenlere, zengin iftar menüleri oluşturdu. SuperFresh’in iftar sofralarınıza lezzet katacak menüleri, “Master Chef”  Özlem Mekik ve Türkiye’nin önde gelen 30 yemek blogger’ının tarifleriyle hazırlandı.

 

Yenilikçi ürünleriyle Türkiye’yi dondurulmuş gıda ile tanıştıran SuperFresh, Ramazan’ın bereketini iftar sofralarına taşıyor. Ramazan boyunca ünlü Master Chef Özlem Mekik tarafından SuperFresh’e özel menüler oluşturulurken; Türkiye’nin önde gelen 30 yemek blogger’ının hazırladığı özel tarifler ise sosyal medyadan paylaşılıyor. Altı ana gıda kategorisinde; unlu mamuller, sebze ve meyve, et, patates ve kroket, tatlı ve su ürünleri sunan SuperFresh, Ramazan ayında en büyük yardımcınız olacak.

 

Geçtiğimiz Pazartesi günü The Grand Tarabya’da, Master Chef Özlem Mekik ve 30 blogger’la bir araya gelen SuperFresh ailesi, lezzetli SuperFresh ürünleriyle keyifli bir iftar gerçekleştirdi. İftar davetinin yıldızları bloggerlardan tam not alan yeni ürünler; Peynirli Puf Böreği ile Katmer oldu.

 

 

 

Anket Marka

Hangi Sınai Mülkiyet Hizmetinden Faydalandınız
 

Tüm Ayrıntılarıyla Yeni Patent Kanunu

adres_kitap

Marka Olun...

Tescilli Markaların Koruma Süresi ve Yenileme Nasıldır?
Tescilli markanın koruma süresi başvuru tarihinden itibaren on yıldır. Bu süre onar yıllık dönemler halinde sonsuz sayıda yenilenebilir. Koruma süresi sona eren marka, sahibinin veya onun yetkili kıldığı vekilin talebi halinde yenilenir. Yenileme talebinin yapılması koruma
Devamını oku...
 
Marka Devri Nedir? Nasıl Gerçekleştirilir?
Marka devri; markanın tescil edildiği mal veya hizmetlerin tamamı veya bir kısmı üçüncü şahıslara devredilmesidir. Mahkeme kararının sonucu olan devir hariç markanın devri yazılı olarak yapılır ve devir sözleşmesi taraflarca imzalanır. Markalar siciline kaydedilmeyen devir, üçüncü kişilere karşı marka hakkı olarak ileri sürülemez.

Devamını oku...
 
Marka Hakkına Tecavüz Halleri ve Uygulanacak Cezalar Nelerdir?
a) Markanın tescil kapsamına giren aynı veya benzeri mal veya hizmetlerle ilgili olarak, tescilli markayı, benzerini ve halk üzerinde tescilli marka ile karıştırılma ihtimali olan herhangi bir işaretin tescilli markanın itibarından dolayı haksız avantaj elde edecek veya
Devamını oku...
 

Patentle Kazanmak Kitabı ÇIKTI!