Kimler Online

Şu anda 106 ziyaretçi çevrimiçi

 

Röportaj
Van Depremi İlham Kaynağı Oldu
http://www.gidamarka.com/images/aber5.jpgDDS Akıllı Kapı, Kilit ve Güvenlik Sistemleri, deprem sırasında kapılarda meydana gelebilecek kapı sıkışmalarını önleyecek ve kapının kendiliğinden açılmasını sağlayacak bir sistem geliştirdi.
Devamını oku...
 
2013 Yılında TÜBİTAK Düğmeye Bastı
http://www.gidamarka.com/images/a23456789.jpgÜniversitelerin Patent Sayısı Arttı… Peki Ama Nasıl?
Üniversiteler patent sayılarını arttırmaya yönelik TÜBİTAK’ın başlattığı destek programıyla kurulan Teknoloji Transfer Ofislerinin nasıl çalıştığını ve üniversitelerdeki patent sayısını arttırmaya yönelik yaptıkları çalışmaları Yıldız Teknik TTO’nun Fikri Sınai Mülkiyet Hakları Uzmanı Zeynep Elif Cansap’la konuştu.
Devamını oku...
 
Ticaretteki Gerçek Dostunuz, Çözüm Ortağınız!
(1 - CDAJAXVOTE_VOTE_COUNT)
http://www.mobilyamarka.com/images//cumhura.jpgKuruluşumuzdan bu yana yaklaşık 50 binin üstünde marka, 5 binden fazla patent ve faydalı model başvurusuna imza atmış olmakla birlikte 25 bini aşkın müşteri portföyümüzle 14 yıldır sektörde kalitemiz ve tecrübemizle faaliyet göstermekteyiz.
Devamını oku...
 
Adımlarınızı Doğru Atın Markanızı Doğru Konumlandırın!
http://www.gidamarka.com/images/cerenn.jpgDinamikleri sürekli değişen bir yapıya sahip olan ticaret hayatında ne zaman ve ne kadar büyüyeceğinizi, pasta payınızı ne ölçüde artıracağınızı tamamen saptayabilmek mümkün değildir.
Devamını oku...
 
Tasarım Sahibinin Hakları
http://www.markatekstil.com/images//ali%C3%A7.jpgTasarımınızı tescil ettiniz, belgenizi aldınız. Bundan sonra ne yapacaksınız ? Tasarım tescilinin en önemli amacı , orijinal tasarımların başkaları tarafından taklit edilmemesi için koruma altına almaktadır.
Devamını oku...
 
Patent Araştırmasının Önemi
http://www.gidamarka.com/images/seymaeren.jpgFikri hakların varlığı ve buluşların patentle korunması 15.yy’a kadar uzanmaktadır. Günümüze kadar milyonlarca patent belgesi arşivlenmiştir. 
Devamını oku...
 
Patent Sahibinin Hakları Konusunda Tüm Bilinmeyenler
http://www.markatekstil.com/images//ali%C3%A7.jpgPatent hakkı sahibi, buluşun yeri, teknoloji alanı ve ürünlerin ithal veya yerli üretim olup olmadığı konusunda herhangi bir ayrım yapmaksızın patent hakkından yararlanır.
Devamını oku...
 
Patent Tescilinde Tek Sorun Süreç Ve Maliyet Mi?
http://www.mobilyamarka.com/images//deryademirr.jpgTürkiye de dahil olmak üzere Dünya’nın bir çok ülkesinde fikri ve sınai haklara olan ilgi yükselen bir ivme ile artmaktadır.
Devamını oku...
 
Reklam Reklam Reklam!..
http://www.markatekstil.com/images//deryak%C4%B1l%C4%B1c.jpg2011 yılında marka başvuru sayısındaki artışla Avrupa Birincisi olmamızın ardından, Fikri Sınai Mülkiyet Hakları’na ilgi biraz daha arttı.
Devamını oku...
 
Marka Sahibinin Hakları
http://www.markatekstil.com/images//ali%C3%A7.jpgMarkanızı tescil ettiniz, belgenizi aldınız. Bundan sonra ne yapacaksınız ? Marka  tescilinin en önemli amacı , markanızın başkaları tarafından taklit edilmemesi için koruma altına almaktadır.
Devamını oku...
 
Türkiye’nin 2023 İhracat Vizyonu
http://www.markatekstil.com/images//mustafademmir.jpgBir ülke düşünün... O ülkenin 10 yıl sonraki, yani 2023 yılı ihracat hedefi; bir başka ülkenin bugünkü gerçekleştirdiği ihracat rakamının 3’te 1’i olsun.
Devamını oku...
 
Türkiye’de Yapılan Başvuru Sayılarının Değerlendirilmesi
http://www.mobilyamarka.com/images//deryademirr.jpg1995 yılından 2013 yılının sonuna kadar Türk Patent Enstitüsü’ne (TPE) yapılan yerli patent başvurusu sayısı 28 bin 375, faydalı model başvurusu sayısı ise 32 bin 166 olarak belirlenmiştir.
Devamını oku...
 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 Sonraki > Son >>

Sayfa 2 - 3

 

 

Tüm Ayrıntılarıyla Yeni Patent Kanunu

adres_kitap

Patentle Kazanmak Kitabı ÇIKTI!