Kimler Online

Şu anda 156 ziyaretçi çevrimiçi

 

Röportaj
Kalkınmaya Giden Yol Patentten Geçer
http://www.markatekstil.com/images/ali%C3%A7.jpgTürkiye Patent Hareketi kapsamında bir çatı altında buluştuğumuz sanayici işadamları, üniversiteler, akademisyenler, dernekler ve sivil toplum kuruluşları ile birlikte sürdürdüğümüz üretime teşvik, üretilen ürün için patent veya faydalı model tescili alma, markalaşma gibi bilinçlendirme çalışmalarımız hızla devam ediyor.
Devamını oku...
 
Endüstriyel Tasarım Tescilinin Sektörel Analizi
http://www.markatekstil.com/images//deryagul.jpgEndüstriyel tasarım denildiğinde akla ilk gelen sektör şüphesiz mobilya oluyor. Ancak rekabet edebilmek için inovasyonun şart olduğu çetin bir sektör olan mobilya sektörü tasarım tescilinin sadece bir kolunu oluşturuyor.
Devamını oku...
 
İnternet Sitenizi Çaldırmayın!
http://www.mobilyamarka.com/images//cumhura.jpgUlaştırma Bakanlığı 5809 sayılı Elektronik Haberleşme Kanunu’nda gerçekleştireceği değişiklik ve yeni düzenleme ile “İnternet Alan Adları'' tahsisine ilişkin iş ve işlemlerin yürütülmesi görevini ODTÜ’den alarak BTK’ ya devretme kararı aldı.
Devamını oku...
 
Markanızın Sigortası Tescil
http://www.gidamarka.com/images/furkann.jpgÜlkeler arasındaki mesafelerin kısalmış olması, ticaret ağının son 50 yılda genişlemesine neden olurken rekabeti de üst seviyelere taşıdı.
Devamını oku...
 
Önlemek Ödemekten Daha Ucuz Ve Daha İnsani Bir Yöntemdir
Önemi gittikçe artan ve yasalarla da zorunlu hale gelen iş sağlığı ve güvenliği konusunda Çalışan OSGB İş Güvenliği Uzmanı Ali Öztürk ile görüştük. İş güvenliği konusunda önem taşıyan ayrıntıları kendisine sorduk.
Devamını oku...
 
Patent Maliyetlerinizi Düşürün!
Marka ve Patent maliyetlerinin külfetlerini ortadan kaldırmak için KOSGEB ve Ekonomi Bkanlığı’nın vermiş olduğu birçok teşvikten yararlanabilirsiniz.
Devamını oku...
 
Diziler Markalara Yön Veriyor
http://www.gidamarka.com/images/sevalylmaz.jpgPazarda rakipleri karşısında öne geçmek isteyen firmalar, markalarının reklamını kolay yoldan yapmak için dizileri kullanıyor.
Devamını oku...
 
Patent Navigasyon İle Önde
http://www.gidamarka.com/images/tugbaguven.jpgHerkes yeni bir ke?ifde bulunabilir. Peki, ama kaç? bunu bilinçli olarak yapar? Yeni bir bulu?u ilk etapta ki?i kendi içinde de?erlendirir.
Devamını oku...
 
Çavuşoğlu: “Kampanya Sitelerinde Çok Şey Değişecek”
(1 - CDAJAXVOTE_VOTE_COUNT)
http://www.markatekstil.com/images//ali%C3%A7.jpgE-pazarlamada önemli girişimleri olan Çavuşoğlu 'Fırsatlar Vadisi'ni kurdu. Fırsat sitelerine yeni bir soluk getiren Çavuşoğlu iddialı: "6 ayda ilk 5'e gireceğiz!"
Devamını oku...
 
26 Nisan Dünya Fikri Mülkiyet Günü Kutlu Olsun
(1 - CDAJAXVOTE_VOTE_COUNT)
http://www.mobilyamarka.com/images//cumhura.jpgBirleşmiş Milletler’e bağlı Dünya Fikri Mülkiyet Örgütü’nün 2000 yılından bu yana kutladığı 26 Nisan Dünya Fikri Mülkiyet Günü’nün geçtiğimiz yıllara nazaran bu yıl daha etkin bir şekilde kutlandığını görebilmek oldukça etkileyici.
Devamını oku...
 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 Sonraki > Son >>

Sayfa 3 - 3

 

 

Tüm Ayrıntılarıyla Yeni Patent Kanunu

adres_kitap

Patentle Kazanmak Kitabı ÇIKTI!