Kimler Online

Şu anda 84 ziyaretçi çevrimiçi

Anket TSE

Hangi Ürün Belgelendirme Hizmetlerinden Faydalandınız
 

 

Cumhur AKBULUT
“100 Soruda Kentsel Dönüşüm” yenilendi


Gayrimenkul Hukuku Enstitüsü tarafından ilk olarak 2011 yılında yayınlanan ve büyük bir beğeni toplayan ”100 Soruda Kentsel Dönüşüm” yenilenmiş hali ile yeniden sizlerle.

Devamını oku...
 
Batı Afrika; Uluslararası Madrid Sistemine Katıldı.
17 üye ülkesi ile "Afrika Fikri Haklar Organizasyonu" – OAPI; Uluslararası Marka tescilinde daha hızlı ve daha ucuz koruma sağlayan Madrid Protokolü Sistemine katıldı. Kısa adıyla 
Devamını oku...
 
Gıda Sektörüne Genel Bakış
http://www.gidamarka.com/images/cumhura.jpgÜlkemizin gıda (kuru bakliyat, et, balık, süt, tahıl, bahçe ürünleri ve içecek) sektöründe faaliyet gösteren üretici ve ihracatçı firmalarını potansiyel pazar imkânları konusunda yeni ufuklar açmak amacıyla, gıda ve içecek sektörünün mevcut durumu, üretim ve finans imkânları, Türkiye piyasasındaki rakip ülkelerin konumu, ülkemizin söz konusu piyasadaki rekabet gücünün hangi düzeyde olduğu gibi bir çok konu hakkında bilgilendirmeli ve yönlendirmeliyiz.
Devamını oku...
 
Tercih Edilmek İçin; Doğru Alan Adı Seçin...
http://www.gidamarka.com/images/cumhura.jpgGünümüzde mal ve hizmetlerin reklam, tanıtım ve pazarlanması hızla fiziki ortamdan internet ortamına taşınmakta, yani e-leşmektedir. e-sohbet, e-eğlence, e-ticaret, e-devlet, e-yargı, e-dava ve daha bir çoğu…
Devamını oku...
 
`Markanızı Tescil Ettiricem` Diyen Herkese Kanmayın
http://www.gidamarka.com/images/cumhura.jpgSon günlerde merdiven altı hizmet sunan kişi ve firmaların sayısının arttığına dikkat çeken Cumhur AKBULUT Markasını tescil ettirmek isteyen firma sahiplerine uyarıda bulundu. Adres Patent Genel Müdür Yardımcısı Cumhur AKBULUT Yaptığı açıklamada 556 sayılı kanunda 28 Ocak 2009 tarihinde yapılan yeni değişiklikle taklit veya haksız marka kullanımına 3 yıla kadar hapis ve 2.000.000.TL ’ye kadar para cezası getirildiğini belirti.
Devamını oku...
 
Marka Tescili Zorunlu Hale Geliyor
http://www.gidamarka.com/images/cumhura.jpgYeni Türk Ticaret Kanunu’na göre 1 milyon civarındaki şirket web sitesini kurmak zorunda… Firmaların kendi adlarına .com.tr uzantılı web alanı alabilmeleri için markalarını tescil ettirmiş olmaları şart.
Devamını oku...
 
3 Markadan 1'i Tescil Edilemiyor
http://www.gidamarka.com/images/cumhura.jpgBaşarı ve istikrarı yakalayan firmaları izlediğimizde,  yapılan çalışmaların başında marka oluşturma stratejisinin yer aldığını görürüz. 
Devamını oku...
 
Marka Yönetimi Sürecinde; Yap-İşlet-Devret Dönemi
http://www.gidamarka.com/images/cumhura.jpgNasıl mı? Bir... Markanızı Tescil ettirin. İki... Bu markaya yatırım yapın ve Üç... Zamanı geldiğinde satın. Evet; yanlış duymadınız satın. Marka olabilmek güç ister, emek ister, yatırım ister, zaman ister ve en önemlisi de marka yönetilmek ister.
Devamını oku...
 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 Sonraki > Son >>

Sayfa 1 - 2

 

 

Tüm Ayrıntılarıyla Yeni Patent Kanunu

adres_kitap

Patentle Kazanmak Kitabı ÇIKTI!