Kimler Online

Şu anda 83 ziyaretçi çevrimiçi

 

Fuarlar
İstanbul Uluslararası Buluş Fuarı İçin Geri Sayım Başladı!

İstanbul Uluslararası Buluş Fuarı, 03 – 06 Mart 2016 tarihleri arasında, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık'ın katılımlarıyla İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.
Teknolojik ve ekonomik gelişmelere artı değer katan buluş ve inovasyon faaliyetlerinin artırılması için çaba Türkiye büyük bir çaba gösteriyor.

Devamını oku...
 
Gıda sektörü Antalya’da, Tarım Sektörü İzmir’de Buluşuyor

Gıda sektörü Antalya’da, tarım sektörü İzmir’de buluşuyor. Gıda sektörünün Türkiye’deki en büyük buluşma adreslerinden birisi olan Anfaş Food Product, 23. Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı 10-13 Şubat 2016 tarihleri arasında Antalya’da, Agroexpo Eurasia 11. Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı ise 11-14 Şubat 2016 tarihleri arasında Fuar İzmir’de yapılacak.

Devamını oku...
 
Türk Gıda Sektörünün Gulfood Çıkarması!

Dünya genelinde gıda sektörünün en önemli fuarlarından biri olarak kabul edilen Gulfood Gıda ve Gıda Teknolojileri Fuarı’na bu yıl 19’u Gaziantep’ten olmak üzere 154 Türk marka katılacak.


Devamını oku...
 
Dubai'deki Gıda Fuarına G.Antep'den 19 Firma Katılacak

Dubai'de düzenlenecek Gulfood 2016 Fuarı'nda Gaziantepli 19 gıda markası yer alacak. Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB) Koordinatör Başkanı Abdulkadir Çıkmaz "Fuarlar sadece ürünlerimizin pazarlandığı mecralar olmayıp aynı zamanda Türkiye'nin de tanıtımına önemli destek sağlayan organizasyonlardır.

Devamını oku...
 
GAP TARIM ve GAP FOOD Fuarları Kapılarını Açıyor

Birçok ilden 150 firmanın katılacağı fuarlarda tarım makinaları, traktör ekipmanları gibi ürünler ve gıda ürünleri sergilenecek. Gaziantep Sanayi Odası (GSO) ve İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünün desteğiyle düzenlenecek "7. Tarım, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık" (GAP TARIM) ile "12. Gıda, Gıda Teknolojileri ve Ambalaj" (GAP FOOD) fuarları, 4 Şubat'ta açılacak. 

Devamını oku...
 
Adres Patent ve TTO'lar Patent Fuarı'nda Sinerji Oluşturdu

Teknoloji Transfer Ofisleri'nin (TTO) teknoloji portföylerini, sektör temsilcileri ve yatırımcılara tanıtım sürecinde destek olmak, sinerji ortamı oluşturmak, üniversite ile yatırımcıların tek bir noktada buluşmasını sağlamak amacıyla "Üniversitelerin Patentleri Sanayi ile Buluşuyor" sloganıyla düzenlenen "Patent Fuarı" Üniversite-Sanayi İşbirliği Merkezleri Platformu (ÜSİMP) Yürütme Kurulu Başkanı Prof. Dr. A Hamit Serbest'in ev sahipliğinde gerçekleştirildi.


Devamını oku...
 
Türk Gıda Ürünleri ABD'de Görücüye Çıktı

Türk gıda ürünleri dünyanın en büyük gıda ithalatçısı Amerika Birleşik Devletleri'nde görücüye çıktı. Türkiye'nin ABD'ye yaptığı gıda ürünleri ihracatını arttırmayı hedefleyen gıda ihracatçılarına müjde Ege İhracatçı Birlikleri Koordinatör Başkan Yardımcısı Nurettin Tarakçıoğlu'ndan geldi.

Devamını oku...
 
Helal Gıda Üreticileri Helal Expo 2015 Fuarı'nı Bekliyor

Her yıl yüzde 100 büyüyen helal gıda pazarı, bu yıl 22-25 Ekim 2015 tarihleri arasında düzenlenecek Helal Expo Fuarı ile İstanbul’da iş potansiyelini artıracak. G20’den sonra Türkiye’de yapılacak en büyük ekonomi zirvesi içinde yer alan Helal Expo Fuarı, 22-25 Ekim 2015 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecek.

Devamını oku...
 
Gıda Dünyası'nın Senegal Buluşması Sona Erdi

Afrika’nın en büyük gıda fuarlarından 3. Senegal Uluslararası Gıda ve Gıda Teknolojisi Fuarı (SIPAL), sona erdi. Sektörün önde gelen onlarca yerli ve yabancı firmasının katıldığı organizasyon, başkent Dakar Uluslararası Fuar alanında gerçekleşti.


Devamını oku...
 
Uluslararası Gıda Fuarı, Kazakistan'da Yapıldı

Uluslararası Gıda Fuarı, Kazakistan’ın finans merkezi Almatı’da düzenlendi. Central Asia Fuarcılık tarafından Atakent Fuar Merkezi'nde organize edilen Uluslararası Gıda Fuarı, bu yıl 17. kez düzenlendi.

Devamını oku...
 
Gıda Konferansı Geleceğe Yön Veriyor
22 Nisan 2014 Salı günü, Marriott Hotel Asia’da gerçekleşecek olan 2.Gıda Konferansı, yeni pazarlar, yeni oluşumlar, farklılık yaratan fikirlerle birlikte işletmenizi güçlendirecek.
Devamını oku...
 
21. Uluslararası Gıda İhtisas Fuarı 19 Şubat'ta Açılacak
Fuara, Türkiye genelinden ve 40 ülkeden yaklaşık 45 bin profesyonelin katılması bekleniyor.
Devamını oku...
 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 Sonraki > Son >>

Sayfa 2 - 7

 

 

Tüm Ayrıntılarıyla Yeni Patent Kanunu

adres_kitap

Patentle Kazanmak Kitabı ÇIKTI!